Labiekārtošana

Apzaļumošana

Papildus bruģēšanai mēs varam piedāvāt arī augsta līmeņa teritorijas labiekārtošanas un apzaļumošanas darbus (dažādas sarežģītības). Bez skaisti noformēta un mauriņa un dobēm Jūsu īpašums izskatīties garlaicīgs. Kuplie ogu krūmi, augļu koki, tūjas un harmoniski iekārtots dzīvžogs padarīs jūsu īpašumu daudzveidīgāku un piešķirs tam unikālumu. Mūsu pieredzējušie dizaineri palīdzēs jums radīt „sapņu dārzu”, savukārt kvalificēti meistari paveiks to visu.

Zaļie mauriņi, mauriņi ruļļos, alpināriji, dobes, strūklakas un dekoratīvie dīķi, kā arī tādi tehniskie risinājumi kā dekoratīvais dārza apgaismojums, automātiskās laistīšanas sistēma, videonovērošanas kameras, tā ir tikai neliela daļa no tā, ko mēs varam jums piedāvāt.

Visam darbu kompleksam un augiem mēs piedāvājam garantiju.
Turklāt mēs veicam arī regulāru dārzu un augu apkopi, nezāļu ravēšanu, apgriešanu, mauriņa kopšanu, zāles pļaušanu un veco krūmāju un koku izdeldēšanu, ieskaitot rudens un pavasara zaru apgriešanu, kā arī mēslošanu saskaņā ar gadalaikiem.

Pakalpojumi
Vienība
Cena
Mauriņa iekārtošana

m2

no 0.70 €

Dzīvžoga stādīšana

gb.

no 2.90 €

Lapkoku un skujkoku stādīšana

gb.

no 4.30 €

Augļu koku un krūmāju stādīšana

gb.

no 7.15 €

Zied kompozīciju, dobju un alpu kalniņu uzstādīšana

m2

no 8.60 €

Stādīšanas vietas sagatavošana

m2

2.15-3.60 €

Dārza projektēšana (pēc līguma parakstīšanas ar mūsu uzņēmumu projekts tiek veidots bez maksas)

gb.

70-430 €

Žogi

Pareizi izvēloties un nokomplektējot Jūsu žogu, jūs varat izvēlēties ne tikai metāla un vai koka nožogojumu, bet arī skaisti papildināt jūsu īpašumu vai māju, vienlaicīgi nodrošinot māju. Mēs esam nodrošinājuši ātru un kvalitatīvu žogu izgatavošanu, ņemot vērā jūsu vēlmes un iespējas.

Neskaitot žogus, mēs uzstādīsim arī vārtus, durtiņas, namruņus, sarunāšanās ierīces, kā arī uzstādīsim automātiskās vārtu atvēršanas sistēmas un durvju automātiku.

Pakalpojumi
Vienība
Cena
Koka laidumu izgatavošana un uzstādīšana

p/м

35 – 100 

Betona stabu uzstādīšana

gb.

15 – 30 

Betona cokolu uzstādīšana

gb.

4.30 -7.15 

Vārtiņu, automātisko vārtu, atveramo vārtiņu, automātikas un namruņa.

kompl.

140-1200 

Laistīšana

Mēs piedāvājam jūsu īpašumā uzstādīt automātiskās laistīšanas sistēmu. Rūpīgi pārdomāts un kvalitatīvi veikts automātiskās laistīšanas projekts ieekonomēs Jūsu laiku un nodrošinās optimālu un regulāru laistīšanu, izmantojot vārstus, pilienu un punktu sistēmas, kas laista zaļos apstādījumus, dobes un mauriņus.

Savos projekts izmantojam tikai kvalitatīvākās un pasaulē atzītākās laistīšanas sistēmas no uzņēmumiem GLABER un HUNTER.

Pakalpojumi
Vienība
Cena
Laistīšanas projekts

gb.

50-70 

Automātiskās laistīšanas sistēmas uzstādīšana

m2

от 2.00

Laistīšanas sistēmas uzturēšana (palaišana un regulēšana)

kompl.

50 

Laistīšanas sistēmas uzturēšana (sistēmas iztukšošana)

kompl.

45 

Menu