Bruģēšana

„Kalndruvas bloks” veic arī pašu ražotā bruģa, kā arī trotuāra granīta un dabīgā laukakmens seguma likšanu (bruģēšanu). Rūpīga pamata sagatavošana no šķembas un smilts celiņiem, sporta laukumiem un autostāvvietām. Kvalitāte, ātrums un pieejama cena – lūk, trīs pamata kritēriji, kurus piedāvājam mūsu klientiem. Platībai nav nozīmes, mēs varam nobruģēt nelielus laukumus pie mājām, vasarnīcām un veikaliem, kā arī lielus industriālus laukumus, autostāvvietas, noliktavas, degvielas uzpildes stacijas un pilsētu ielas. Ilggadēja pieredze šajā jomā ir ļāvusi mums pilnveidot šo procesu, iegūstot augstākos rādītājus.

„Kalndruvas bloks” speciālisti ir izstrādājuši trīs pamata bruģēšanas shēmas, lai Jūs varētu vieglāk izdarīt pareizo izvēli.

Variants
Šķembu pamats
Geotekstils
Izlīdzinošais slānis
Bruģa biezums
“Viegls”

Šis variants der vietām ar nelielu slodzi. Tie ir trotuāru celiņi un nelieli laukumi

Dolomīta šķembaizmērs 0/45 kārta no 60-80 mm
NV9
Grunts 40-60 mm kārta
60 mm
“Vidējais”

Šis variants der laukumu bruģēšanai ar paaugstinātu slodzi. To var izmantot vieglo automobiļu un kravas mikroautobusu pārvietošanās vietās.

Dolomīta šķembaizmērs 0/45 kārta no 140-160 mm
NV9
Grunts 40-60 mm kārta
60 mm
“Smagais”

Šis variants der laukumiem ar maksimālo slodzi. Tie ir ceļi un automobiļu stāvlaukumi, kas paredzēti dažādiem transportlīdzekļiem ar maksimālo ass slodzi līdz 10 t.

Dolomīta šķembaizmērs 0/45 kārta no 200-220 mm
NV9
Grunts 40-60 mm kārta
80 mm

Cenā ietilpst: bruģis, likšanas darbi, papildmateriāli un mehānismi, piegāde līdz 50 km no rūpnīcas. Minimālais darbu laukums 120 m2. Cenā nav iekļauta grunts noņemšana, izvešana un papildināšana.