Par mums

„Kalndruvas bloks” ir ražošanas uzņēmums, kas savu darbību Latvijas tirgū sāka 2007. gadā.

Rūpnīca „Kalndruvas bloks” tika radīta ar mērķi nodrošināt Latvijas celtniecības tirgu ar augstas kvalitātes celtniecības materiāliem. Savas darbības laikā mēs esam parādījuši sevi kā stabilu un drošu uzņēmumu ar lielu pastāvīgo klientu skaitu un nopietniem partneriem, Augstvērtīgs vācu aprīkojums (“HESS GROUP”) un mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas ļauj mums būt par vienu no Latvijas tirgus līderiem.

Labākās Latvijas izejvielas (cements, smilts, granīta šķemba, augstas kvalitātes plastifikatori un krāsu pigmenti), mūsdienīgs Eiropas aprīkojums un pieredzējis personāls ar tehniskā inženiera izglītību – tās ir mūsu konkurētspējīgās īpašības.

Tas viss ietilpst pusautomātiskajā ražošanas līnijā un ļauj rūpnīcai „Kalndruvas bloks” ražot augstākās kvalitātes produkciju:

  • bruģis
  • ceļu un ietvju apmales
  • keramzīta ventilācijas bloki
  • vārtu stabi, žogu stabi
  • citi betona izstrādājumi

Visi betona izstrādājumi tiek ražoti standarta pelēkajā krāsā, bet pēc jūsu vēlēšanās izstrādājumus var nokrāsot ar augstas kvalitātes pigmentiem (sarkanā, brūnā, melnā, dzeltenā, oranžā, zaļā, zilā un baltā krāsā). Kvalitatīvs pigments ļauj iegūt trotuāru un ceļu bruģi, kā arī trotuāru un ceļu apmales skaistos toņos, kas ir nokrāsoti visā biezumā.

Visa ” Kalndruvas Bloks” produkcija tiek pakļauta rūpīgai kontrolei un pastāvīgiem izmēģinājumiem. Par to liecina attiecīgie sertifikāti.