Biežāk uzdotie jautājumi

Diemžēl pašlaik šādas iespējas nav. Taču Rīgā (Dreiliņos, Priedkalnu ielā 16), mūsu sadarbības partnera noliktavā, par rūpnīcas cenām var iegādāties atsevišķus produkcijas veidus – ietves un ceļa apmales, Rondo, ūdens notekas, konusveida bruģi. Lai vienotos par apmeklējuma laiku, zvaniet – 26010292.

Visu mūsu produkciju piedāvājam apskatīt klātienē mūsu ražotnē Kakciemā, Ropažu novadā. Gadījumā, ja nav iespējams doties uz ražotni, aicinām apmeklēt mūsu biroju Rīgā (Dreiliņos, Priedkalnu ielā 16), kur esam izvietojuši bruģa paraugus. Par apmeklējuma laiku iesakām vienoties, zvanot pa telefonu 26010292.

Ar bruģa ieklāšanu nodarbojamies jau vairāk nekā 15 gadu. Piedāvājam visa veida darbus, sākot ar mērījumiem objektā un tāmes sastādīšanu, beidzot ar teritorijas labiekārtošanu. Lai iegūtu papildu informāciju, aicinām sazināties ar mūsu būvdarbu menedžeri – 26010292.

Dažreiz pie cementa hidratācijas (cementa un ūdens savstarpēja reakcija) izdalās dažādi hidratācijas produkti vai balti plankumi (eflorescence). Balto plankumu parādīšanās uz betona izstrādājumu virsmas netiek uzskatīta par produkcijas brāķi, šī pazīme liecina par portlandcementa sacietēšanu.

Runājot zinātniskā valodā, eflorescence rodas, betonā esošajam kalcija hidroksīdam reaģējot ar gaisā esošo oglekļa dioksīdu un veidojot nešķīstošu kalcija karbonātu. Šī procesa norisi ietekmē mitrums, gaisa temperatūra un vējš. Visbiežāk to var novērot rudenī un ziemā, kad izgarošana notiek lēnāk un sāls izspiežas cauri vairāk.

Nav iespējams novērst balto plankumu veidošanos, tie izzūd pakāpeniski un neatstāj negatīvu ietekmi uz produkta kvalitāti. Ja produkciju izmanto vietās, kas ir pasargātas no saskares ar lietus ūdeni, baltie plankumi var saglabāties ilgāku laika periodu.

Paletes nepieciešams atvest uz mūsu rūpnīcu – Kakciemā, Ropažu novadā. Pieņemam tikai veselas paletes (bojātas paletes atpakaļ neņemam). Lai atgūtu paletes vērtību 100% apmērā, palete jāatgriež 2 mēnešu laikā no iegādes brīža. Pēc šī termiņa beigām mēs kompensēsim tikai 50% no sākotnējās vērtības.

Baltā cementa izmantošana bruģa ražošanā aizsākta pavisam nesen. Šobrīd Latvijā balto cementu neražo, tas tiek importēts. Baltais cements atšķirībā no pelēkā cementa ļauj daudz labāk izcelt pievienotā pigmenta spilgtumu. Izmantojot balto cementu bruģa ražošanā, tā izmaksas pieaug par 3 €/m2.

Ražošanas procesā mēs bruģi varam apstrādāt ar speciālas aizsarglakas kārtu. Šādi apstrādāta virsma atgrūž netīrumus, kā arī kavē dažādu eļļu, naftas produktu un sāļu uzsūkšanos. Šāda virsma ļauj bruģim ilgāk saglabāt krāsas toni un atvieglo tā kopšanu. Minētā apstrādes veida izmaksas ir 2 €/m2.

Bruģa pārdošanas cenu ietekmē vairāki faktori:

  1. Bruģa biezums (no 4 līdz 12 cm)
  2. Bruģa krāsa (pigmenta vai baltā cementa pievienošana)
  3. Virsmas apstrādes veids
  4. Piegāde līdz objektam (klienta atrašanās vietas attālums līdz rūpnīcai)

Mēs saviem klientiem piedāvājam dažāda biezuma bruģi. Vispieprasītākais un universālākais biezums ir 6 cm. Šāda biezuma bruģis ir vienlīdz labi piemērots gan gājējiem, gan automašīnām. Tālāk seko sīkāka informācija par bruģa biezumu:

4 cm – piemērots laukumiem ar minimālu noslodzi (celiņi, aizsargapmales, terases, bērnu laukumiņi, pakāpieni)

5 cm – piemērots laukumiem ar zemu noslodzi (celiņi, aizsargapmales, terases, bērnu laukumiņi, pakāpieni, vieglās dārza tehnikas, motociklu, kā arī vieglo automašīnu stāvvietas)

6 cm – piemērots laukumiem ar vidēju noslodzi (visi iepriekš minētie laukumi, kā arī vieglo automašīnu, džipu un mikroautobusu stāvvietas)

8 cm – piemērots ceļiem un vieglo automašīnu, kravas automašīnu un autobusu stāvvietām

12 cm – piemērots industriāliem ceļiem un smagai kravas tehnikai (ostas, noliktavas u.t.t.)